Poznaj nas
KBW Architektura i Design to autorska pracownia, której założycielką jest Katarzyna Baworowska – Wolf. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej oraz Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu. Pracowania KBW już od lat zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz oraz architektury.

Przygotowując projekt, musimy niejednokrotnie „wejść w buty klienta”, sposób poruszania się, poznać nawyki czy upodobania, tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć optymalne wnętrze, w którym właściciel naprawdę poczuje się jak w domu. Czy też tworzenie przyjaznej przestrzeni do pracy, która pobudza kreatywność, pomaga skupić uwagę na pracy, nie rozprasza, a zarazem relaksuje. 

 

Projektowanie i aranżacja wnętrz


Głównym celem jest dobre i komfortowe zaprojektowanie inspirującej przestrzeni, tak aby połączenie formy i funkcji poprawiło komfort życia i samopoczucie zarówno w domu, jak i w pracy. Usługa projektowania wnętrza może być realizowana jako następstwo wcześniej zleconego projektu budowlanego lub jako niezależne zlecenie. Usługa dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych w zakresie projektowania wnętrz mieszkalnych, usługowych, przemysłowych, obsługi projektowej inwestycji oraz istniejących sieci wraz z projektem mebli i form przemysłowych. Dodatkową ofertą dla klienta jest nadzór nad przebudową, remontem i dekoracją (aranżacją) wnętrza. W tym wypadku pracownie bierze na siebie nadzór nad ekipami wykonawczymi (elektryk, hydraulik, szklarz, stolarz etc.), doradztwo i pomoc w zakupie materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Oddanie mieszkania „pod klucz”.

Zapraszam,

 

KATARZYNA BAWOROWSKA-WOLF 

mgr inż. architekt

projektant wnętrz

 

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Już podczas studiów realizowała projekty dla Miasta Wrocław- " Głowa do góry". Kilka jej projektów ciagle można obejrzeć w mieście. Dodatkowo ukończyła Wrocławską Szkołę Humanistyczną na kierunku Projektowanie Wnętrz. Właścicielka marki KBW Architektura & Design.

 

projektant wnętrz Katarzyna Baworowska-Wolf

 

 

EWA BRYL-MICHAŁOWICZ

Projektant Wnętrz

Home Stager

 

Ekspert rynku nieruchomości, certyfikowany doradca home staging ukończyła brytyjską szkołę A.C. Richardson uzyskując tytuł Certified Home Staging and Professional Styling nr ref. 100581, posiada wieloletnie doświadczeniem z zakresu home stagingu. Kurs projektowania wnętrz ukończyła z wyróżnieniem. Od kilku lat związana z KBW Architektura & Design, gdzie wspólnie tworzą wnętrza mieszkalne i komrcyjnych. Jej publikacje oraz opinie i porady przeczytać można m.in. na łamach Rzeczpospolitej czy Gazety Finansowej, a także w wielu branżowych portalach internetowych. Właścielka marki Home Staging Ewa Bryl-Michałowicz.

projektant wnętrz Ewa Bryl-Michałowicz

 www.hs-wroclaw.pl

[X]

Architektura & Design