Poznaj nas
KBW Architektura i Design to autorska pracownia, której założycielką jest Katarzyna Baworowska – Wolf. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Wrocławskiej oraz Architektury Wnętrz w Wyższej Szkole Humanistycznej we Wrocławiu. Pracowania KBW już od lat zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz oraz architektury.

Przygotowując projekt, musimy niejednokrotnie „wejść w buty klienta”, sposób poruszania się, poznać nawyki czy upodobania, tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć optymalne wnętrze, w którym właściciel naprawdę poczuje się jak w domu. Czy też tworzenie przyjaznej przestrzeni do pracy, która pobudza kreatywność, pomaga skupić uwagę na pracy, nie rozprasza, a zarazem relaksuje. 

 

Projektowanie i aranżacja wnętrz


Głównym celem jest dobre i komfortowe zaprojektowanie inspirującej przestrzeni, tak aby połączenie formy i funkcji poprawiło komfort życia i samopoczucie zarówno w domu, jak i w pracy. Usługa projektowania wnętrza może być realizowana jako następstwo wcześniej zleconego projektu budowlanego lub jako niezależne zlecenie. Usługa dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych w zakresie projektowania wnętrz mieszkalnych, usługowych, przemysłowych, obsługi projektowej inwestycji oraz istniejących sieci wraz z projektem mebli i form przemysłowych. Dodatkową ofertą dla klienta jest nadzór nad przebudową, remontem i dekoracją (aranżacją) wnętrza. W tym wypadku pracownie bierze na siebie nadzór nad ekipami wykonawczymi (elektryk, hydraulik, szklarz, stolarz etc.), doradztwo i pomoc w zakupie materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz dekoracyjnych. Oddanie mieszkania „pod klucz”.

Zapraszam,

 

KATARZYNA BAWOROWSKA-WOLF 

mgr inż. architekt

projektant wnętrz

 

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Już podczas studiów realizowała projekty dla Miasta Wrocław- " Głowa do góry". Kilka jej projektów ciagle można obejrzeć w mieście. Dodatkowo ukończyła Wrocławską Szkołę Humanistyczną na kierunku Projektowanie Wnętrz. Właścicielka marki KBW Architektura & Design.

 

projektant wnętrz Katarzyna Baworowska-Wolf

 

 

[X]

Architektura & Design