Poznaj opinie naszych Klientów

"Perfekcyjne wyczucie stylu, modne aranżacje, dodatki na czasie i świetna współpraca!
W mgnieniu oka masę zebranych inspiracji, dziewczyny zamieniły w moje mieszkanie. Serdecznie polecam każdemu, kto pragnie w swoim mieszkaniu poczuć się jak w domu!"

 

- Nina

 

 

"Panie architektki wnętrz z firmy Home Staging Wrocław- i KBW Architektura & Design panią Ewę i panią Kasię poznałam w zeszłym roku przy okazji ''liftingu'' mojej przychodni stomatologicznej we Wrocławiu.

Za ''małe pieniądze'' przychodnia nabrała nowego oblicza,elegancji i przytulności. Wszyscy pacjenci,którzy do nas przychodzą nie mogą się nadziwić zmianom,jakie nastąpiły.

Natomiast teraz na wiosnę wraz z mężem podjęliśmy się generalnego remontu naszego domu. Pani Katarzyna i pani Ewa perfekcyjnie przygotowały projekty- zarówno od strony technicznej,jak i design'erskiej zmian w domu,jakie miały nastąpić.

Zarekomendowały świetnych fachowców[co się rzadko zdarza]-solidnych i dotrzymujących terminów. Cały czas czuwały nad przebiegiem remontu ,wyszukiwały w internecie różne dodatki,gdzie my gubiliśmy się w mnogości

ofert. 

Pełne uznanie za profesjonalizm,zaangażowanie w projekt i opiekę nad klientem. Na koniec dodajemy,że finansowo bardzo konkurencyjnie w stosunku do innych architektów."

 

 - Hanna i Marek

 

 

"– To może w tej łazience zrobimy butelkową zieleń na ścianie?! 
– Że co? – powiedziałam najbardziej delikatnie jak mogłam, ale w myślach czułam, że dziewczyny chyba oszalały i nie dam się wrobić w żadne butelki...

Teraz już wiem, że oczywiście był to świetny pomysł, jak zresztą wszystkie pozostałe sugestie dotyczące wykończenia mieszkania. Ewa i Kasia to mistrzynie w swoim fachu. Polecam każdemu, ponieważ warto słuchać profesjonalistów!

Niestety jest jedno „ale” – teraz nawet jak mam kupić żarówkę muszę skonsultować czy aby na pewno będzie pasować :-)"

 

- Ksemena

 

 

"Niezwykłe połączenie wyczucia wnętrza i estetyki ze zmysłem inżynierskim. Jak prosto zrobić, żeby było efektownie! Szacunek dla świetnej pracy! Polecam serdecznie!"

 

 - Magdalena
 
 
[X]