Poznaj opinie naszych Klientów

" Pięć gwiazdek za rzetelność, terminowość, wsparcie i niesamowitą wyobraźnię! Te kobiety zawojują świat! KBW :-)

Pozostawiam pozytywną rekomendację po zakończonej realizacjiwymagającej wyciśnięcia jak największej przestrzeni z mojego mieszkania - udało się tylko dzięki projektowi KBW!! Jestem w 1000% zadowolona z usług i realizuje kolejne mieszkanie z ich pomocą!! Jesteście najlepsze! Dziękuje :-)".

 

- Kinga

 

 

 

"Laughing Tak właśnie wyglądalismy wyglądaliśmy z mężem kiedy oglądaliśmy skończony projekt i wizualizacje naszego mieszkania. Już na pierwszym spotkaniu można było zauwazyć profesjonalizm i rzetelność, które rosły z każdym naszym spotkaniem. O kreatywności tutaj raczej nie muszę wspominać, bo to według nas najmocniejsza strona Kasi i Ewy! Ogromne dzięki za wyśmienitą robotę!

 

Dziewczyny, tylko nie zmieniajcie numerów telefonów, bo jak trafi się kolejne mieszkanie to musimy wiedzieć gdzie Was szukać :-)"

- Andreea

 

 

 

 

" W całym naszym przedsięwzięciu wybór K-B-W był najlepszym krokiem. Wszytskie etapy projektu były wykonywane zawsze w terminie. rzetelny nadzór nad realizacją projektu i stała pomoc w podejmowaniu decyzji. Doskonały kontakt z projektantkami i miłe spotkania przy kawie ! - bardzo polecam."

 

- Katarzyna

 

 

 

 

"Perfekcyjne wyczucie stylu, modne aranżacje, dodatki na czasie i świetna współpraca!
W mgnieniu oka masę zebranych inspiracji, dziewczyny zamieniły w moje mieszkanie. Serdecznie polecam każdemu, kto pragnie w swoim mieszkaniu poczuć się jak w domu!"

 

- Nina

 

 

 

 

"Panie architektki wnętrz z firmy Home Staging Wrocław- i KBW Architektura & Design panią Ewę i panią Kasię poznałam w zeszłym roku przy okazji ''liftingu'' mojej przychodni stomatologicznej we Wrocławiu.

Za ''małe pieniądze'' przychodnia nabrała nowego oblicza,elegancji i przytulności. Wszyscy pacjenci,którzy do nas przychodzą nie mogą się nadziwić zmianom,jakie nastąpiły.

Natomiast teraz na wiosnę wraz z mężem podjęliśmy się generalnego remontu naszego domu. Pani Katarzyna i pani Ewa perfekcyjnie przygotowały projekty- zarówno od strony technicznej,jak i design'erskiej zmian w domu,jakie miały nastąpić.

Zarekomendowały świetnych fachowców[co się rzadko zdarza]-solidnych i dotrzymujących terminów. Cały czas czuwały nad przebiegiem remontu ,wyszukiwały w internecie różne dodatki,gdzie my gubiliśmy się w mnogości

ofert. 

Pełne uznanie za profesjonalizm,zaangażowanie w projekt i opiekę nad klientem. Na koniec dodajemy,że finansowo bardzo konkurencyjnie w stosunku do innych architektów."

 

 - Hanna i Marek

 

 

 

 

"– To może w tej łazience zrobimy butelkową zieleń na ścianie?! 
– Że co? – powiedziałam najbardziej delikatnie jak mogłam, ale w myślach czułam, że dziewczyny chyba oszalały i nie dam się wrobić w żadne butelki...

Teraz już wiem, że oczywiście był to świetny pomysł, jak zresztą wszystkie pozostałe sugestie dotyczące wykończenia mieszkania. Ewa i Kasia to mistrzynie w swoim fachu. Polecam każdemu, ponieważ warto słuchać profesjonalistów!

Niestety jest jedno „ale” – teraz nawet jak mam kupić żarówkę muszę skonsultować czy aby na pewno będzie pasować :-)"

 

- Ksemena

 

 

 

 

"Niezwykłe połączenie wyczucia wnętrza i estetyki ze zmysłem inżynierskim. Jak prosto zrobić, żeby było efektownie! Szacunek dla świetnej pracy! Polecam serdecznie!"

 

 - Magdalena
 
 
[X]

Architektura & Design